VÝJEZDNÍ KURZ V MATEŘSKÉ ŠKOLE

Mateřské školy

Více

Na vyžádání

  • Chová se dítě s PAS ve třídě rušivě?
  • Odmítá spolupracovat při běžných činnostech dne?
  • Straní se vrstevníků a hraje si převážně samo?
  • Navazuje kontakt s druhými nevhodným způsobem?
  • Nedokáže vyjádřit své vlastní potřeby?

 

Zkusme jeho chování porozumět a společně hledat cestu ke zlepšení!

 

Nabízíme Vám možnosti školení na téma autismu, které přizpůsobíme Vašim zkušenostem a potřebám. Sdílíme naše zkušenosti s dětmi s PAS. Snažíme se předávat informace, které Vám pomohou v každodenní praxi s dítětem.

 

Výhodou soukromého kurzu je možnost větší míry přizpůsobení obsahu potřebám školky, důraz na diskuzi, konkrétní dotazy a možnosti řešení. Naše zkušenosti také ukazují, že proškolení větší části pedagogického sboru přináší větší změnu.

 

Kurz můžeme udělat bez akreditace na jakýkoliv počet hodin. Můžeme však také využít program našich akreditovaných kurzů. V nabídce máme základní kurz s akreditací MŠMT na 8 hodin (Dítě s autismem v mateřské škole). Domluva ohledně obsahu probíhá vždy telefonicky, snažíme se vyjasnit Vaše očekávání a naše možnosti. Výklad doplňujeme ukázkami pomůcek, praktickou část můžeme realizovat přímo ve třídě, kde dochází dítě s PAS, a diskutovat možnosti daného prostoru, apod..

 

Lektoři:

Výjezdních kurzů se účastní zpravidla 2 lektorky (speciální pedagožky).

 

Cena:

V rámci celé ČR můžeme realizovat kterýkoliv z našich kurzů. Cena je vždy dohodou dle typu kurzu a dopravy. Při kalkulaci ceny vycházíme z našich běžných cen na osobu, snažíme se však vždy nabídnout slevu při vyšším počtu účastníků.

 

Bližší informace Vám zprostředkuje Mgr. Klára Vrtěnová,
tel. 777 106 392, E-mail: vzdelavani@paspoint.cz