Výběrové řízení na pozici odborného pracovníka – psychologa

Zajímá vás problematika autismu? Chtěli byste se přidat do našeho týmu? Hledáme člověka, který by mohl nastoupit na pozici odborného pracovníka – psychologa v Sociálně aktivizační službě, která je zaměřena na podporu dětí s poruchami autistického spektra (PAS) a jejich rodin. Nástup od 1.11.2023.

Co požadujeme:

  • zkušenost s prací s dětmi s PAS
  • organizační schopnosti, aktivní přístup
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • splněnou kvalifikaci pro výkon odborného pracovníka-psychologa dle zák. 108/2006 Sb.

Co budete dělat:

  • stanete se součástí týmu SAS a seznámíte se s jeho chodem
  • provádět přímou péči o klientské rodiny
  • poskytovat psychologické poradenství, psychologickou intervenci krizovou, individuální a skupinovou
  • posuzovat potřeby klientských rodin, vývojovou úroveň dítěte a možnost jeho komplexního rozvoje
  • shromažďovat a poskytovat informace, pomáhající rodinám v naplňování jejich specifických potřeb a v získávání
    znalostí a dovedností
  • zprostředkovávat kontakty na další odborníky
  • vypracovávat spolu s rodiči individuální plán  s osobními cíli a pravidelně ho vyhodnocovat
  • hodnotit jednotlivé konzultace, správnost zvolených prostředků a naplňování individuálního plánu
  • vést dokumentaci klienta, procházet dalšímm vzdělávání dle plánů osobního rozvoje
  • splupodílet se na vypracování a průběžné revizi SQSS a dalších metodických materiálů souvisejících s chodem služby

Co můžeme nabídnout:

  • práci na HPP – 0,5 úvazek
  • přátelský pracovní kolektiv – dobré pracovní zázemí ve stabilní neziskové organizaci
  • další vzdělávání
  • supervizi
  • 5 týdnů dovolené
  • odpovídající  finanční ohodnocení (fixní + osobní příplatek).

Váš životopis s motivačním dopisem můžete posílat na email: ziminova@paspoint.cz.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor. Těšíme se na vás!
Tomáš Dostál
ředitel Paspoint, z.ú.