Víkendový pobyt pro děti s PAS

Víkendový pobyt pro děti s PAS

Víkendový pobyt

12.4.– 14. 4. 2019, Renospond (u obce Zderaz)

 

Zveme Vás na víkendový pobyt na Vysočině v hotelu Renospond u obce Zderaz. Pro Vaše děti bude zajištěn skupinový i individuální program zahrnující prvky arteterapie, pohybové aktivity, výlety po okolí a další činnosti dle potřeb účastníků.

 

Termín pro přihlášení: 14.2. 17.00 – 24.2. 24.00 pomocí naší online přihlášky na webu www.paspoint.cz v sekci volnočasové aktivity/víkendový pobyt

 

VÝBĚR ÚČASTNÍKŮ

  • Na základě zkušeností a zpětných vazeb rodičů už nepřijímáme účastníky podle pořadí, v jakém se přihlásili, ale snažíme se sestavit skupinu, která by vyhovovala potřebám všech klientů.
  • Sestavíme skupinu 10 klientů, kterým chceme vytvořit příjemné prostředí.
  • Cílem je poskytnout dítěti bezpečné prostředí, reagovat na potřeby dětí a vytvořit společně funkční skupinu, která bude dítě integrovat a zároveň mu poskytne prostor pro individuální program.
  • Z těchto důvodů upřednostníme účastníky, kteří jsou již klienty v našich dalších službách, nebo je známe z jiných volnočasových aktivit.
  • Spolupracujeme také s vedoucími dalších služeb, kteří dítě znají a mohou nám poskytnout další informace o klientovi, které mu zajistí větší pohodlí. Sestavení celé skupiny tedy konzultujeme s dalšími vedoucími služeb.
  • Z těchto důvodů je nutné k přihlášce dodat i vyplněný dotazník O mně, který Vám zašleme po přijetí přihlášky.

 

INFORMACE O PŘIJETÍ ČI NEPŘIJETÍ KLIENTA

Po 3. 3. Vás budeme informovat o tom, zda jsme Vaše dítě přijali či ne.

 

Cena: 4 000 Kč

 

PLATBA

Pokud bude Vaše dítě na víkendový pobyt přijato, zašleme Vám následně také informace k platbě (prosím vyčkejte na naše pokyny, neplaťte předem!).

Cena zahrnuje:

  • ubytování
  • stravu (plná penze)
  • dopravu na tábor a zpět zajištěným autobusem pro Vaše dítě a jeho doprovod (resp. dobrovolníka)

 

Dobrovolníkovi hradíte tedy výše zmíněné.

Doprovod Vašemu dítěti poskytuje dobrovolně (zdarma).

 

Storno poplatek

Pokud se stane, že se víkendového pobytu Vaše dítě nebude moct zúčastnit, budeme Vám muset účtovat storno poplatek. Storno poplatek činí při odhlášení do 30 dnů předem 1 000 Kč, méně než 30 dní předem 2 000 Kč.

 

Co zahrnuje storno poplatek a proč ho účtujeme?

Storno poplatek zahrnuje rezervaci ubytování (rezervováno již s přihlášením), rezervaci autobusu, zajištění a školení dobrovolníka. Dobrovolník již s pobytem počítá a jeho zajištění je také časově náročné, proto si dovolujeme účtovat storno poplatek. Storno poplatek pro odhlášení do 30 dnů předem je nižší, jelikož Vaše místo ještě můžeme obsadit jiným účastníkem. Storno poplatek méně jak 30 dní předem je vyšší, jelikož obsazení Vašeho místa je méně pravděpodobné (např. kvůli nemoci zrušíte účast před táborem) a zajištěný dobrovolník již s účastí počítá.

 

 

JAK ZAJIŠŤUJEME DOBROVOLNÍKY?

 

Momentálně probíhá nábor dobrovolníků. Fungujeme v systému jeden na jednoho, tudíž hledáme 10 dobrovolníků, kteří jsou ochotni věnovat svůj čas dětem. Zajištění dobrovolníků obnáší vstupní pohovor a školení. Snažíme se dítěti zajistit takový doprovod, který by mu vyhovoval (děti a dobrovolníky párujeme dle zkušeností, povahových rysů apod.). Proto je nábor časově náročný. Proto prosím vyčkejte, až Vás budeme o Vašem dobrovolníkovi informovat. Poté se společně s dobrovolníkem setkáme a domluvíme se dále.

 

                                                                                                                      

 

KONTAKY

Nicole Rauscherová

koordinátorka VČA

volnocasovky@paspoint.cz

775 199 808