V denním stacionáři jsme přivítali zástupce Městské části Brno-Židenice.
Během návštěvy jsme představili nejen službu denního stacionáře, ale také další služby naší organizace.
Součástí programu byla i krátká prohlídka prostor a seznámení s každodenním fungováním služeb pro osoby s poruchou autistického spektra.
V rámci setkání jsme diskutovali také o aktuálních potřebách služby a jejím dalším rozvoji. Hovořili jsme mimo jiné o potřebě nových prostor, která souvisí s postupným navyšováním kapacit služby a rozšiřováním týmu pracovníků tak, abychom mohli reagovat na rostoucí zájem o naše služby.
Děkujeme za návštěvu, projevený zájem o naši práci a podnětnou diskusi.
